آموزش اینستاگرام
01
دسامبر

آموزش اینستاگرام کامل از مبتدی تا حرفه ای(قسمت دوم)

آموزش اینستاگرام کامل از مبتدی تا حرفه ای(قسمت دوم)

 

۲. ایجاد پست در اینستاگرام و افزودن موقعیت های مکانی

چگونه باید یک تصویر را پست کنم؟

به کاربردی ترین بخش آموزش اینستاگرام یعنی ارسال پست رسیدیم. برای بارگزاری یک تصویر و یا گرفتن یک تصویر جدید، ابتدا در انتهای صفحه بر روی علامت  کلیک کنید .

برای بارگزاری یک تصویر از گالری موبایل خود، بر روی قسمت گالری انتهای صفحه ضربه بزنید و تصویری را که قصد اشتراک گذاری آن را دارید انتخاب کنید.

برای گرفتن یک تصویر جدید، بر روی گزینه  ضربه بزنید. شما میتوانید به   جهت تعویض دوربین جلو و عقب و برای مطابق کردن با فلش دوربین بر روی گزینه   ضربه بزنید.

هنگامی که یک عکس را گرفته یا بارگزاری کرده اید، میتوانید قبل از پست کردن به آن اِفکت بدهید، روتوش کنید، یک عنوان اضافه کنید و موقعیت های مکانی خود را قبل از پست کردن بیافزایید. همچنین شما میتوانید یک ویدیو را پست کنید.

چگونه باید یک پست با چندین عکس و ویدیو را به اشتراک بگذارم؟

شما میتوانید تا ۱۰ عکس و ویدیو را انتخاب کنید و آنها را به عنوان یک پست در خبرمایه (feed) به اشتراک بگذارید.

انتخاب ده عکس و فیلم به صورت یکجا

۱. به علامت ضربه بزنید، سپس به قسمت گالری در انتهای صفحه بروید.
۲ . گزینه  را کلیک کنید.
۳ . تا ۱۰ تصویر و ویدیو را از گالری موبایل خود انتخاب کنید. برای تنظیم چگونگی برش هر عکس یا ویدیو بر روی آن کلیک کرده، سپس صفحه را جهت چگونگی قرارگیری آن در چهارچوب لمس کنید. به خاطر داشته باشید نوعی که شما انتخاب می کنید(مربع، تصویر چهره و یا منظره) بر تمام عکس ها یا ویدیو ها در پست شما تاثیر میگذارد. شما نمیتوانید گرایش های مختلف را برای هر عکس یا ویدیوانتخاب کنید. هنگامی که انجام دادید، به قسمت بعد در سمت راست بالای تصویر ضربه بزنید.

۴. به قسمت فیلتر در انتهای صفحه جهت اعمال آن بر روی هر کدام از عکس ها و ویدیو هایی که انتخاب کرده اید ضربه بزنید، یا به یک عکس یا ویدیو جهت ویرایش آن و اعمال فیلتر به صورت جداگانه ضربه بزنید.
۵ . جهت تغییر ترتیب عکس ها و ویدیو ها به یک عدد از آنها ضربه زده، نگه دارید و سپس به محلی دیگر بکشانید. جهت بردا شتن یک عکس یا ویدیو از پست خود، برروی یکی از آنها ضربه زده و نگه دارید و سپس به داخل   در قسمت بالای صفحه بکشانید. وقتی این کار را انجام دادید به قسمت بعدی در سمت راست بالای تصویر ضربه بزنید.

۶. شما میتوانید یک موقعیت مکانی و عنوان به پست خود بیافزایید و شخصی را برای هر عکس به صورت مجزا تگ کنید. به قسمت Tag People ضربه زده و سپس برای یافتن عکسی که قصد تگ کردن شخصی بر روی آن را دارید ضربه بزنید.

۷ . به قسمت اشتراک گذاری (Share) ضربه بزنید.

در خبرمایه (Feed) شما اولین عکس یا ویدیو از پست خود را با ردیفی از نقطه ها خواهید دید. مردم می توانند با یک ضربه سریع باقی عکس ها و ویدیوهای به اشتراک گذاشته شده توسط شما را ببینند. شما اولین عکس یا ویدیو از پست خود را با شکل  در سمت راست بالای تصویر در پیج شخصی خود خواهید دید. در صفحه شخصی تان، شما می توانید به پست ضربه زده سپس به سرعت جهت بازدید باقی عکس ها و ویدیوهای به اشتراک گذاشته شده ضربه بزنید.

بعد از آنکه شما یک پست با تعدادی عکس و ویدیو را به اشتراک گذاشتید، شما میتوانید عنوان، موقعیت مکانی و مخاطبین تگ شده بر روی پست خود را ویرایش کنید. چون شما قادر به دوباره مرتب کردن، ویرایش یا حذف قسمتی از پست به اشتراک گذاشته خود نیستید، میتوانید پست را حذف کنید. به خاطر داشته باشید که پست هایی که شامل چندین ویدیو هستند ممکن است زمان طولانی تری برای بارگزاری بگیرند. در این صورت از اتصالتان به یک اینترنت مطمئن اطمینان حاصل نمایید.

چطور باید قبل از به اشتراک گذاشتن عکس و ویدیو خود در اینستاگرام عنوانی بیافزاییم؟

۱. یک عکس یا ویدیو از گالری موبایل خود انتخاب کنید.
۲ . به قسمتی که جمله ی نوشتن عنوان Wirte Caption  را دارد ضربه بزنید.
۳ . عنوان خود را وارد کرده و به دکمه share در قسمت بالا سمت ضربه بزنید.

چطور باید عنوان یک پست موجود را اضافه، ویرایش و یا حذف کنم؟

یکی از سوالات پرتکرار که کاربران تازه کار دارند بحث ویرایش پست هاست که در این بخش آموزش اینستاگرام آن را تویضح داده ایم.

شما میتوانید یک عنوان به عکس یا ویدیویی که قبلا به اشتراک گذاشته اید بیافزایید، یا عنوانی را که در ابتدا گذاشته اید ویرایش یا حذف کنید. جهت افزودن، ویرایش یا حذف یک عنوان در اینستاگرام:
۱ . به قسمت … در بالای عکس یا ویدیو خود ضربه بزنید.
۲ . به قسمت ویرایش (Edit) ضربه بزنید.
۳ . عنوان پست خود را اضافه، ویرایش و یا حذف کنید. سپس قسمت انجام شد (Done) را بزنید.

چند ثانیه ویدیو می توانم ضبط کنم؟

مدت ویدیو شما می تواند بین ۳ تا ۶۰ ثانیه باشد. در صورتی که نیاز دارید ویدیو طولانی تری منتشر کنید از ابزار IGTV استفاده نمایید.

چگونه قبل از به اشتراک گذاشتن عکس و ویدیو خود به ان یک موقعیت مکانی بیافزایم؟

بعد از اینکه شما یک عکس یا ویدیو را گرفته یا بارگذاری کرده اید و به آن هر افکت یا فیلتری که خواستید را افزودید، می توانید به آن موقعیت مکانی خود را بیافزایید.

برای افزودن موقعیت مکانی خود:

 1. بر روی گزینه افزودن موقعیت مکانی Add Location ضربه بزنید.
 2. موقعیت مکانی خود را از بین بیشنهادات یافته و یا به دنبال آن گشته و آن را انتخاب کنید.
 3. بر روی گزینه اشتراک گزاری share ضربه بزنید.

شما می توانید از یک رویداد اجتماعی فیسبوک نیز به عنوان موقعیت مکانی استفاده کنید. دقیقا مانند صفحه موقعیت مکانی شما می توانیید بر روی نام رویداد جهت نمایان شدن تمام عکس ها و ویدیوهایی که به صورت عمومی در آن رویداد و موقعیت مکانی به اشتراک گذاشته شده اند ضربه بزنید.

شما همچنین می توانید به موقعیت مکانی عکس یا ویدیوی که قبلا آنرا به اشتراک گذاشته اید افزوده و یا آنرا ویرایش کنید. افزودن یک موقعیت مکانی رسمی پشتیبانی بیشتر نمی شود.

چطور باید یک موقعیت مکانی جدید بسازم؟

در یک موقعیت مکانی عمومی شما بدنبال چیزی می گردید که به طور متداول وجود ندارد شما می توانید یک موقعیت مکانی جدید را در فیسبوک بسازید.

تنها موقعیت های مکانی عمومی در صفحات فیسبوک میتوانند به پست های اینستاگرام شما افزوده شوند.

برای ساخت یک موقعیت مکانی جدید به درون فیسبوک در تلفن هوشمند خود وارد شده و موقعیت مکانی را بسازید. هنگامی که موقعیت مکانی را در فیسبوک خود ساختید شما قادر خواهید بود که به دنبال آن گشته و به پست اینستاگرامی خود بیافزایید.

چطور می توانم فیلتر و افکت ها را بر روی عکس یا ویدیوهای خود اعمال کنم؟

شما می توانید عکس هایی را که آنها را گرفته و یا از گالری موبایل خود بارگذاری کرده اید را ویرایش کنید. هنگامی که شما یک عکس را گرفته و یا بارگذاری کرده اید بر روی گزینه بعدی Next ضربه زده و بعد بر روی گزینه ویرایش Edit در انتهای صفحه ضربه بزنید.در مورد افکت هایی که میتوانید بسازید بیشتر بدانید:

 • بر روی آیکن کلید در اینستاگرام Adjust جهت تغیر حالت افقی یا عمودی عکس ضربه بزنید.
 • بر روی ایکن آیکن در اینستاگرام Brightness جهت تاریک یا روشن کردن عکس خود ضربه بزنید.
 • بر روی آیکن کنتراست در اینستاگرام contrast جهت روشن تر کردن نواحی روشن و تاریک تر کردن نواحی تاریک عکس خود ضربه بزنید.
 • بر بروی آیکن استکرچر در اینستاگرام structure جهت بیرون اوردن جزعیات و ماهیت عکس خود ضربه بزنید.
 • بر روی ایکن آیکن Warmth جهت تغیر رنگ های عکس شما به سمت نارنجی بر رنگ تر یا ابی کم رنگ تر ضربه بزنید.
 • بر روی آیکن آیکن saturation جهت کاهش یا افزایش شدت رنگ عکس (مثال:تنظیم برای تبدیل رنگ قرمز به قرمز تر).
 • بر روی آیکن رنگ Color جهت افزودن یک رنگ(زرد-نارنجی-قرمز-صورتی-بنفش-آبی سبز)به سایه ها و بخش های درخشان تر عکس خود ضربه بزنید.بر روی رنگی که قصد دو بار استفاده آنرا دارید جهت تنظیم مقدار رنگ ضربه بزنید.افزودن افکت و فیلتر
 • بر روی آیکن آیکن Fade برای دادن یک نگاه سالخورده به عکس خود ضربه بزنید.
 • بر روی آیکن برجسته highlights جهت تنظیم تمرکز بر روی نواحی روشن عکس ضربه بزنید.
 • بر روی آیکن ایکن Shadows جهت تنظیم تمرکز بر روی نواحی تاریک عکس ضربه بزنید.
 • بر روی آیکن آیکن در اینستا Vignette جهت تاریک کردن حاشیه های عکس ضربه بزنید. یک تصویری را انتخاب کنید که بتواند توجه ها را به سمتی دیگر از حاشیه ها به سوی مرکز عکس جلب کند.
 • بر روی آیکن کلید sharpen برای افزودن حلقه هایی به عکس خود و نمایان کردن هر چه شفاف تر ان ضربه بزنید.
 • بر روی ایکن آیکن Tilt Shift برای دادن عمق سایه ی زمینه و یا قراردادن تمرکز بر روی گزینه ها در پس زمینه هنگام محو کردن پیش نما و نقوص عکس.
 • هنگامی که شما یک عکس یا فیلم را گرفته یا بارگذاری کرده اید میتوانید انرا با اعمال فیلتر ویرایش کنید:
  1. بر روی گزینه Next ضربه زده آنگاه بر روی فیلتری که قصد اعمال آنرا دارید ضربه بزنید.
  2. دوباره بر روی گزینه فیلتر ضربه زده اگر میخواهید فیلتر را به طور مستحکم در سمت چب یا راست تنظیم کنید از اسلایدر (لغزنده) استفاده کنید.بر روی گزینه Done جهت ذخیره تغیرات خود ضربه بزنید.
  3. بر روب گزینه بعدی Next جهت افزودن یک عنوان و موقعیت مکانی و به اشتراک گذاری عکس خود ضربه بزنید.
بعضی صفحات کوچک که برای بارگذاری ، ضبط و ویرایش استوری من وجود دارند چیست؟

هنگامی که شما یک عکس یا فیلم را در استوری خود به اشتراک میگذارید میتوانید از ابزار سازنده برای کمک به ساخت عنوان یا ویرایش آن استفاده کنید.

گرفتن عکس ها و فیلم ها

 • در آیفون شما به طور خودکار آیکن زیر  را به هنگامی که موبایل شما با تاریکی مواجه میشود.بر روی آن جهت گرفتن عکس ها و فیلم هایی بهتر در تاریکی ضربه بزنید.
 • برای گرفتن یک عکس یا فیلم با روتوش صورت بر روی آیکن زیر  ضربه زده سپس یک فیلتر را از قسمت انتهای صفحه انتخاب کنید.وقتی که از دوربین عقب یا جلو موبایل خود استفاده میکنید فیلتری که انتخاب میکنید به صورت خودکار در تصویر بسته صورت شخص نمایان خواهد شد.روتوش صورت در هنگام استفاده از بومرنگ،هندزفزی و ریوایند(Rewind)و بعضی از آنها در یک زمان بر روی دو صورت نیز کار میکنند.بخاطر داشته باشید که روتوش های صورت بر روی سیستم های قدیمی پشتیبانی نمیشوند.
 • برای زوم کردن هنگام ظبط فیلم با یک انگشت ضربه زده و نگهدارید برای شروع ضبط سپس با استفاده از همان انگشت به بالا و پایین بکشانید.
 • برای گرفتن یک عکس یا فیلم در حالت فوکوس بر روی گزینه focus در انتهای صفحه ضربه بزنید.هنگامی که شما یک عکس یا فیلم با فوکوس را از شخصی میگیرید شخص در حالت فوکوس و پس زمینه آن در حالت محو قرارمیگیرد.حالت فوکوس فقط در صورتی که شخصی در عکس شما حضور داشته باشد کار میکند.
 • بر روی گزینه Boomerang در انتهای صفحه ضربه زده آنگاه بر روی دایره بایین صفحه برای گرفتن عکس های بشت سر هم در آن حلقه از عقب و جلو ضربه بزنید.
 • برای گرفتن یک فیلم بدون ضربه زدن و نگهداشتن به قسمت انتهای چب صفحه رجوع کرده و بر روی گزینه free-Hands ضربه بزنید.برای شروع ضبط ضربه زده یا ضربه زده و نگهدارید برای دیدن زمان شماری که قبل از ضبط میشمارد.
 • برای گرفتن یک فیلم که بصورت وارونه اجرا میشود بر روی گزینه rewind در انتهای صفحه ضربه بزنید.ضربه زده و برای ضبط فیلم نگهدارید یا بر روی قسمتی که برای ضبط بدون استفاده از دست هاست ضربه بزنید.
 • بر روی گزینه Superzoom برای گرفتن فیلمی که به طور خودکار بر روی اشیاء زوم میکند و صداهای مهیج به اجرا در می اورد ضربه بزنید.بر روی هر قسمت از صفحه برای انتخاب یک ناحیه یا شیع جهت زوم بر روی آن ضربه بزنید آنگاه بر روی دایره انتهای صفحه برای شروع ظبط ضربه بزنید.
 • در سیستم عامل IOS بر روی گزینه Motion-Stop برای ساخت یک فیلم با چندین عکس مجزا ضربه بزنید.بر روی دایره برای گرفتن اولین عکس خود ضربه بزنید آنگاه به ضربه زدن برای گرفتن عکس های اضافی ادامه دهید.وقتی که کار شما به اتمام رسید بر روی گزینه Done جهت تماشای فیلم خود ضربه بزنید.
 • در سیستم عامل IOS شما میتوانید حین ظبط فیلم بین دوربین عقب و جلو تعویض انجام دهید.برای شروع ضبط ضربه زده و نگهدارید آنگاه بر روی آیکن زیر  ضربه بزنید.

استفاده از حالت نوشتاری

بر روی گزینه Type در انتهای صفحه جهت به اشتراک گذاری آنچه در ذهن شماست با حالات مختلف نوشتاری و بس زمینه ضربه بزنیدـهیچ عکس یا فیلمی نیاز نیست.

 • بر روی گزینه انتخابی برای تغیر حالت نوشتاری یا بر روی دایره در انتهای صفحه برای تغیر رنگ بس زمینه ضربه بزنید.
 • .شما میتوانید یک عکس بس زمینه با ضربه زدن بر روی آیکن زیر(آیکن دوربین) در قسمت راست انتهای صفخه ضربه بزنید.
 • بر روی آیکن < برای افزودن گزینه های بیشتر(مثل استیکرها)و finish (اتمام)برای اشتراک گذاری استوری خود ضربه بزنید.

ویرایش عکس ها و فیلم ها

برای افزودن فیلتر به عکس یا فیلم خود بعد از گرفتن آن به سمت چپ یا راست بچرخانید. شما همچنین میتوانید بر روی ابزار سازنده در بالای صفحه ضربه بزنید:

بر روی ایکن زیر  جهت افزودن متن ضربه بزنید از انجا میتوانید:

 • افزودن شکلک
 • اندازه متن را با ضربه بر آیکن تنظیم کنید و از قسمت لغزنده slider استفاده کنید
 • متن را در قسمت وسط،چپ یا راست با ضربه زدن بر روی ایکن زیر  تنظیم کنید.
 • متن را با استفاده از دو انگشت برای نیشگون جهت بزرگنمایی چرخانده و تغیر اندازه دهید
 • یک رنگ را برای متن خود با ضربه زدن بر روی رنگ ها در انتهای صفحه انتخاب کنید.برای دیدن رنگ های بیشتر کلیک کنید یا بر روی دایره برای انتخاب یک رنگ رسمی ضربه زده و نگهدارید.
 • حالت متن را با ضربه زدن بر روی گزینه انتخابی در بالای صفحه تغیر دهید
 • یک رنگ پس زمینه به متن با ضربه زدن بر روی آیکن  در بالای صفحه و انتخاب رنگ بیافزایید
 • متن را به یک نقطه تنظیم شده در فیلم خود سنجاق کنید.بعد از گرفتن یک فیلم-متن را افزوده  سپس بر روی آن ضربه زده و نگهدارید.از قسمت لغزنده در انتهای صفحه جهت مرور کردن حین فیلم برای پیدا کردن مکانی که قصد سنجاق کردن متن را دارید استفاده کنید.متن را حرکت داده و بر روی گزینه pin ضربه بزنید.
 • دوباره بر روی آیکن  برای افزودن قسمت دیگری از متن ضربه بزنید
 • @ را نوشته سپس به نام کاربری شخصی را وارد کنید تا به انها اشاره کنید
 • یک هشتگ را وارد کرده ( مثلا :#flower) مردم میتوانند بر روی آن ضربه بزنند تا صفحه مربوط به آن هشتگ را مشاهده کنند.

بر روی آیکن  برای طراحی بر روی فیلم یا عکس خود ضربه بزنید.از آنجا شما میتوانید:

 • از بین برس های مختلف و ابزار های طراحی از گزینه های انتخابی یکی را انتخاب کنید.
 • باریکی را با ضربه زدن بر روی آیکن  در انتهای چپ صفحه تنظیم کنید و سپس از اسلایدر(قسمت لغزنده)استفاده کنید.
 • یک رنگ را برای رنگ کردن توسط ضربه زدن بر روی رنگ های پایین صفحه انتخاب کنید.به سمت چپ بکشید تا رنگ های بیشتری ببینید یا بر روی دایره ضربه زده و نگهدارید برای گزینه های رنگی بیشتر.شما همچنین میتوانید بر روی آیکن ضربه زده و آنرا کشیده و بیاندازید برای انتخاب یک رنگ از عکس یا فیلم خود.
چطورباید یک کامنت را حذف کنم؟

فقط پست های خود شما، شما میتوانید کامنت های خود و دیگر مردم را حذف کنید.در پست های دیگران شما فقط میتوانید کامنت هایی را که خود شما نوشته اید را حذف کنید.

برای حذف یک پست:

 1. بر روی آیکن در زیر عکس ضربه زده یا بر روی هر کامنتی ضربه بزنید
 2. به قسمت چپ بر روی کامنت(آیفون)یا بر روی کامنتی که قصد حذف انرا دارید ضربه زده و ۲ نگهدارید(اندروید)
 3. بر روی ایکن  ضربه بزنید.
چطور باید حساب شخصی اینستاگرام و صفحه شخصی فیسبوک خود را بهم متصل کنم؟

برای متصل کردن حساب شخصی اینستاگرام و فیسبوک خود و اشتراک گذاری مستقیم پست ها از اینستاگرام به فیسبوک:

 1. به صفحه شخصی خود رفته و بر روی آیکن زیر(در ایفون) یا آیکندر قسمت راست بالای صفحه ضربه بزنید.
 2. مرور کنید سپس بر روی گزینه اتصال حساب های شخصی Linked accounts ضربه بزنید
 3. بر روی فیسبوک ضربه زده و و به داخل فیسبوک خود وارد شوید

هنگامی که شما حساب ها را بهم متصل کردید،گزینه ای خواهید داشت برای اشتراک گذاری پست در فیسبوک از صفحه مشترک جایی که شما عنوان را افزوده اید.شما همچنین میتوانید از اینستاگرام به داخل صفحه فیسبوک که شما مدیریت میکنید اشتراک گذاری کنید.

برای لغو اتصال حساب کاربری فیسبوک خود:

 1. به داخل صفحه شخصی خود رفته و بر روی آیکن زیر یا در قسمت راست بالای صفحه ضربه بزنید.
 2. .مرور کنید سپس بر روی گزینه اتصال حساب های شخصی linked accounts ضربه بزنید
 3. بر روی گزینه  Facebook > Unlink Account.  ضربه بزنید.
چرا من اطلاعات فیسبوکی شخصی دیگر را میبینم یا چرا من از اینستاگرام به صفحه شخصی فیسبوک شخصی دیگر پست میکنم؟

این اتفاق ممکن است انجام شود اگر شخصی از موبایل شما برای دخول به اینستاگرام و سپس به فیسبوک و اینستاگرام خود متصل شود

برای اتصال دوباره حساب شخصی اینستاگرام شما به حساب شخصی فیسبوک خود:

 1. به صفحه شخصی اینستاگرام خود رفته و سپس بر روی آیکن  ضربه بزنید
 2. بر روی گزینه اتصال حساب های شخصی  Linked Accounts ضربه زده سپس بر روی فیسبوک ضربه بزنید.
 3. اگر حساب شخصی اشتباه در حال نمایان شدن باشد بر روی گذینه لغو اتصال unlinked ضربه زده سپس اطلاعات ورودی فیسبوک خود را وارد کنید

شما همچنین میتوانید حساب کاربری اینستاگرامی را از حساب کاربری فیسبوک خود بردارید

 1. .تنظیمات فیسبوک خود را جهت لغو دسترسی به اینستاگرام که حساب کاربری اشتباهی فیسبوک را لغو اتصال میکند را مشاهده کنید.
 2. دوباره بر روی ایکن فیسبوک ضربه زده و اطلاعات ورودی خود را وارد کرده تا به حساب کاربری صحیح متصل شوید.
چطور باید پست های قدیمی اینستاگرامی خود را در سایت های دیگر به اشتراک بگذارم؟

برای اشتراک گذاری عکسی در سایتی دیگر که انرا قبلا در اینستاگرام بارگذاری کرده اید:

 1. به صفحه شخصی خود رفته و بر روی پستی که قصد اشتراک گذاری انرا دارید ضربه بزنید
 2. بر روی گزینه اشتراک گذاری share (در ایفون) یا کپی کردن لینک copy link  (در اندروید) ضربه بزنید.
 3. .بر روی سایتی که قصد اشتراک گذاری پست خود را در ان دارید ضربه بزنید(facebook – twitter – tumblr)  و سپس بر روی گزینه اشتراک گذاری share ضربه بزنید.شما همچنین میتوانید Email یا copy link را انتخاب کنید.
 4. بخاطر داشته باشید که اگر شما قبلا حساب اینستاگرامی خود را به ان سایت متصل نکرده باشید شما فورا به ان وارد خواهید شد.هنگامی که شما حساب اینستاگرامی خود را به ان حساب متصل کردید راهنمای انتخاب ان سایت ابی خواهد شد.
چطور باید عکس ها و فیلم های اینستاگرامی خود را در یک سایت اینترنتی جایگذازی کنم؟

برای گرفتن یک کد جایگذاری برای عکس ها یا فیلم های اینستاگرامی،شما اول احتیاج خواهید داشت که از ان پست در اینترنت بازدید کنید:

 1.  به سایت http://instagram.com/username رفته و سپس بر روی پست کلیک کرده تا انرا باز کنید.
 2. بر روی ایکن  در انتهای گوشه چپ صفحه(برای صفحه کامپیوتر)یا گوشه راست بالای صفحه(برای موبایل)ضربه زده و گزینه embed را انتخاب کنید
 3. کد ورودی که نمایان میشود را کپی کرده و در سایت html خود قرار دهید
 4. بخاطر داشته باشید که وقتی که شما پست اینستاگرامی خود را به اشتراک گذاشته یا جایگذاری میکنید هر کسی با یک لینک آن پست قادر به دیدن ان خواهد بود.
 5. نکته ای برای کاربران tumble از تمام کد های ورودی tumblr شما فقط قادر به استفاده از کد های ورودی اینستاگرام در پست های ویدیویی tumblr خواهید بود.
چطور باید از اینستاگرام به سایت های عمومی دیگر به اشتراک بگذارم؟

وقتی که شما یک عکس یا فیلم را از اینستاگرام میگیرید شما گزینه ای برای خاموش یا روشن کردن اشتراک گذاری برای هر سایتی که قصد اشتراک گذاری در ان را دارید خواهید داشت(مثل فیسبوک یا توییتر).

برای تنظیم تنظیمات خود جهت اشتراک گذاری در سایت های اجتماعی:

.به صفحه شخصی خود رفته و بر روی آیکن زیر  ضربه بزنید.

بر روی آیکن زیر  در قسمت راست بالای صفحه ضربه بزنید.

بر روی گزینه اتصال حساب های شخصی  linked accounts ضربه بزنید سپس بر روی یک سایت های اجتماعی برای وارد شدن به ان و اتصال حساب ها ضربه بزنید.

بیاموزید که چگونه باید اشتراک گذاری به سایت های اجتماعی دیگر را متوقف کرد.

Hipstamatic

هنگام استفاده از هیپستماتیک شما میتوانید عکس های خود را مستقیما در اینستاگرام به اشتراک بگذارید.فقط عکسی که قصد اشتراک گذاری انرا دارید را انتخاب کنید و سپس بر روی آیکن اینستاگرام خود ضربه بزنید.شما میتوانید یک عنوان برای عکس خود انتخاب کرده و همچنین تصمیم بگیرید که ایا میخواهید هیپستماتیک به طور خودکار هشتگ هیپستماتیک را به خوبی برچسب هایی که نوشته کدام لنز یا دوربین را شما قبلا برای گرفتن عکس استفاده کرده اید.

بعد از اینکه شما حساب اینستاگرامی خود را به هیپستماتیک متصل کردید و انرا به اشتراک گذاشتید عکس شما به طور خودکار در اینستاگرام نمایان خواهد شد.اگر برچسب ها برای عکس شما امد هیپستماتیک به طور خودکار برچسب ها را در عنوان شما قرار خواهد داد.یک علامت توجه(گرفته شده توسط هیپستماتیک)در انتهای عنوان شما نمایان خواهد شد.بر روی هیپستماتیک ضربه بزنید که شما را به برنامه راهنمایی خواهد کرد اگر ان قبلا در موبایل شما نصب شده باشد یا در صفحه اپ استور هیپستماتیک اگر شما هنوز انرا نصب نکرده اید.

میکسی(ژاپن)

مردمی با حساب های میکسی در حال حاضر میتوانند عکس های خود را در اینستاگرام به اشتراک بگذارند! بخاطر داشته باشید که میکسی در عنوان منتشر شده شما نمایان نخواهد شد اگر زبان موبایل شما یا فرمت منطقه ای شما به زبان ژاپنی تنظیم نشده باشد

بعد از اینکه شما یک عکس را گرفته یا عکسی را که در موبایلتان ذخیره شده است را ویرایش میکنید شما میتوانید حساب میکسی خود را در زیر گزینه share  متصل کنید.

 1. به حساب خود وارد شوید
 2. اجازه برنامه را تایید کنید
 3. بر روی آیکن مکسی ضربه بزنید تا اشتراک گذاری را فعال کنید.حالا عکس شما هم در اینستاگرام و هم در میکسی بارگذاری شده است.

شما همچنین میتوانید با رفتن به صفحه شخصی اجازه میکسی خود را مدیریت کنید با استفاده از کلیک بر روی گزینه های Edit sharing setting>mixi وقتی که ما ببینیم زبان موبایل شما یا فرمت منطقه ای شما به ژاپنی تنظیم شده باشد میکسی قابل استفاده است.بخاطر داشته باشید که فرمت منطقه ای زبان موبایل شما را تغیر نخواهد داد؛زبان منطقه ای فقط تاریخ و اعداد به نمایش گزاشته شده را تغیر میدهد

اگر شما خارج از ژاپن هستید اما یک حساب میکسی دارید میتوانید حساب میکسی خود را توسط تغیر فرمت منطقه ای خود متصل کنید.

 1. به قسمت تنظیمات موبایل خود رفته و سپس بر روی گزینه General > International > Region Format. ضربه بزنید
 2. زبان ژاپنی را از داخل لیست انتخاب کنید
 3. دوباره به اینستاگرام برگردید.در صفحه اشتراک گذاری شما اکنون باید میکسی را بعنوان یکی از سرویس های قابل استفاده مشاهده کنید.

ویلبو(چینی)

افرادی با حساب های ویلبو نیز اکنون میتوانند عکس های خود را از اینستاگرام به اشتراک بگذارند.بخاطر داشته باشید که ویلبو در عنوان منتشر شده شما نمایان نخواهد شد اگر زبان موبایل شما یا فرمت منطقه ای موبایل شما به چینی تنظیم نشده باشد.

برای تنظیم اشتراک گذاری ویلبو:

بعد از اینکه شما یک عکس را گرفته یا عکسی را که در موبایل یا تبلت خود دارید را ویرایش کردید شما میتوانید ویلبو را در زیر بخش share بر روی صفحه بارگذاری تنظیم کنید

.به حساب خود وارد شوید

از انتخاب شدن ایکن اشتراک گذاری ویلبو اطمینان حاصل نمایید.عکس شما اکنون در اینستاگرام و ویلبو بارگذاری خواهد شد.

ویلبو در صورتی قابل استفاده خواهد بود که ما ببینیم که زبان موبایل شما به زبان چینی تنظیم شده باشد یا فرمت منطقه ای شما بصورت چینی تنظیم شده باشد.فرمت منطقه ای زبان موبایل شما را تغیر نخواهد داد.فرمت منطقه ای فقط تاریخ اعداد را تغیر میدهد.